Novinky

Sudlabus: Nezapomenutelné festivalové zážitky plné hudby a destilátů!

Léto v plném proudu a nadcházející festivalová sezóna byly ve znamení úspěchů pro Sudlabus, jedinečný projekt společnosti Sudlička. Minulé akce se setkaly s pozitivní odezvou a potěšily tisíce návštěvníků. Byli jste u toho?

Vysočina byla místem, kde se Sudlabus představil na třídenním hudebním festivalu Vysočina fest v Jihlavě. Tato událost přitáhla velké množství nadšených fanoušků, kteří se těšili na skvělou hudbu a nezapomenutelnou atmosféru. Sudlabus nabídnul návštěvníkům jedinečný zážitek, který spojil radost z hudby s vynikajícími destiláty od Sudličky.

Další zastávkou Sudlabusu byl hudební festival Sázavafest, který se konal ve dnech 20.-22. července. Tento festival přinesl další vzrušení a radost pro fanoušky hudby a destilátů. Sudlabus se opět otevřel a přivítal návštěvníky, kteří si mohli vychutnat širokou škálu kvalitních destilátů a prožít festivalové chvíle plné radosti.

„Jsme nadšeni podporou a pozitivními reakcemi od našich návštěvníků. Byla to skvělá příležitost představit naše vynikající destiláty a rozšířit povědomí o naší značce.“ říká mluvčí společnosti Sudlička.

Sudlabus je jedinečným projektem, který kombinuje hudbu s destiláty a přináší festivalovým návštěvníkům nezapomenutelný zážitek. Jeho cesta po festivalech ukázala, že lidé si váží kvalitních destilátů a rádi je spojují se zábavnými a radostnými okamžiky.

Pokud jste nestihli navštívit Sudlabus na minulých festivalech, nezoufejte. Můžete pohodlně zakoupit destiláty či likéry na: sudlicka.cz. Příští festivalovou sezónu Sudlička zároveň plánuje účast na dalších festivalech a událostech, kde vás znovu přivítá s otevřeným oknem a láhví vynikajících destilátů.

Datum

Copyright © 2022 - 2024 Lihovar Sudlička