Ocenění na soutěži Pálenka roku. Ořechovka a Meruňkový likér si odnášejí zlato.

Sudlička oslavuje úspěch v soutěži Pálenka roku, která se pyšní titulem největší soutěže profesionálních lihovarů v České republice. Podařilo se nám získat několik ocenění, a to v silné konkurenci mnoha profesionálních lihovarů napříč celou zemí, za což jsme velmi rádi.

 

Něco málo o soutěži

Oficálním pořadatelem je renomovaný distributor na poli českého lihovarnictví Lihovárek, a záštitu nad celou akcí vyjádřila mimo jiné i oborová organizace palíren Unie Destilatéru. O výběru vítězů v této soutěži rozhoduje skupina největších znalců v zemi. Tito experti s dlouholetými zkušenostmi v degustacích vytvářejí porotu, která má tu čest vybírat to nejlepší z nejlepších.

 

Získaná ocenění

Oficiální vyhlášení proběhlo 13. října, a můžeme s hrdostí prohlásit, že Sudlička si odnesla dvě zlaté medaile. Ty získala v kategorii ořechových likérů za osvědčenou Ořechovku a v kategorii ovocných likérů za jedinečný Meruňkový likér. Ale to není vše! V sekci ostatní likéry nám bylo uděleno druhé místo za naši, místy kontroverzní, Kmínku a třetí místo jsme obdrželi za likér Double Expresso.

Na závěr bychom už pouze chtěli vyjádřit naše upřímné poděkování organizátorům soutěže a pogratulovat všem vítězům. Je pro nás velkou ctí stát vedle takových talentů v oboru, a s radostí a pokorou se od nich budeme dále učit.

A pro všechny, kteří chtějí naše oceněné likéry ochutnat a nechat se unést chutěmi, které si získaly i srdce odborníků, navštivte náš eshop, kde jsou všechny produkty dostupné.

Copyright © 2022 - 2024 Lihovar Sudlička